jeśli gorąco

Schładzacze

Schładzacz Berezza 170

Chłodzenie tarasów i ogródków letnich z najwyższą wydajnością i znaczną oszczędnością energii! Nasze schładzacze to idealne rozwiązanie do chłodzenia zewnętrznych przestrzeni kawiarni i restauracji, pod parasolami, markizami i pergolami.
Schładzacz Berezza 170 – Skuteczne zewnętrzne chłodzenie strefowe
Design urządzenia idealnie wpasowuje się w miejsca publiczne, zajmuje niewiele miejsca, idealnie wpasowuje się w narożniki zadaszonych tarasów czy ulicznych ogródków letnich.
Jego wysokość (170 cm) umożliwia rewelacyjny dopływ świeżego powietrza pod markizy i parasole. Strumień chłodnego powietrza o wysokiej wydajności – 3500 m3/gh można regulować poziomo i pionowo za pomocą pilota lub ręcznie. Schładzacz Berezza 170 to ciche urządzenie, a dzięki dużemu zbiornikowi wody, wyposażonemu w sygnalizację dźwiękową, również w pełni niezależne.
Schładzacz zapewni Państwa klientom dopływ chłodnego powietrza i sprawi, że przestrzeń zewnętrzna zyska na atrakcyjności i przyciągnie klientów. Naszym zdaniem Berezza 170 jest niezastąpiona w każdym ogródku.

REDUKCJA TEMPERATURY W KILKA MINUT – obniżenie temperatury odczuwalnej o ok 5 ° C / 7 ° C z przyjemną regulowaną wentylacją.

NISKI KOSZT I OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII
– zużycie energii elektrycznej jest równe zużyciu przez standardową mocną żarówkę.

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA I NIEZWYKLE CICHY
– wytwarza naturalne chłodne powietrze, zdrowe i przyjazne dla środowiska

FRE326N STAR BRUMA

Poznaj innowacyjne urządzenie, które atomizuje wodę, tworzy delikatną mgiełkę i obniża temperaturę dając przyjemną chłodną atmosferę pod parasolami, markizami i pergolami.
Star Bruma to niedrogie chłodzenie strefowe, które wykorzystuje naturalną zasadę rozpylania wody, wytwarzając chłodne powietrze dzięki milionom mikrocząsteczek zimnej wody. Te szybko odparowują, odprowadzając ciepło i obniżając temperaturę.
Innowacyjną cechą schładzacza Star Bruma jest to, że rozpyla wodę bez użycia dysz, unikając przy tym ich zatykania, a w konsekwencji wadliwego działania urządzenia. Szybkość i emisję mgiełki można dostosować do wielu poziomów. Schładzacz Star Bruma to ciche urządzenie a dzięki dużemu zbiornikowi wody, również w pełni niezależne.

  • Nie wymaga konserwacji. Brak dysz eliminuje problem osadzania się kamienia
  • Działa bezpiecznie na zewnątrz, ponieważ z układ elektryczny jest hermetycznie zamknięty
  • Dyskretny, idealnie wpasuje się w narożnik tarasu lub ogródka letniego
  • Prosty w użytkowaniu ze względu na regulację poziomu mgły, szybkości wentylacji oraz czasu pracy
  • Ekonomiczny ponieważ zużywa prawie tyle samo prądu, co żarówka
  • Łatwy w montażu gdyż nie wymaga specjalnej instalacji
  • Natychmiast obniża temperaturę, tworząc wyjątkowo komfortowe środowisko
  • Uniwersalny, do zastosowania do wnętrz z otwartymi oknami ale również na zewnątrz


Schładzacz Star Bruma idealnie sprawdzi się: w kawiarniach restauracjach i hotelach, na scenie, wewnątrz hal przemysłowych gdzie unosi się duża ilość kurzu, w obiektach sportowych, w beach barach, na basenach ale również podczas najbardziej wymagających eventów.