JEśli chłodno

PROMIENNIKI

Promienniki INFRA linii HELIOSA® H

Zastosowanie ogrzewaczy i wiatrochronów gwarantuje niespotykaną dotychczas skuteczną symbiozę ochrony i komfortu dla Państwa klientów, którzy mogą cieszyć się przestrzenią zewnętrzną – tarasem czy ogródkiem – przez cały rok.
Większość mebli ogrodowych – technorattanowych czy z drewna tekowego – ma tę zaletę, że nie straszne są im ekstremalne warunki pogodowe. Dlaczego zatem nie wykorzystywać mebli przez cały rok, tworząc wokół nich strefę, która zapewnia ciepło i ochroni przed wiatrem?

Co charakteryzuje nasze promienniki?

  • Natychmiastowe uczucie ciepła (promiennik nie wymaga rozgrzania)
  • Równomierne, zlokalizowane, strefowe ogrzewanie – tylko tam, gdzie jest to potrzebne
  • Podczas ogrzewania nic nie jest spalane
  • Odporne na wiatr i bezzapachowe
  • Nie tworzą kurzu ani pyłu i są w 100% bezpieczne
  • Możliwość zaoszczędzenia energii nawet do 60%
  • Długa żywotność żarówek (ok. 7000 godzin)
  • Wszystkie urządzenia przechodzą testy i posiadają certyfikat

Grzejniki HELIOSA® HI

Grzejniki HELIOSA® HI wytwarzają ciepło za pomocą promieni podczerwonych, które są emitowane przy maksymalnej mocy w sekundę po włączeniu.

W celu osiągnięcia wyjątkowej wydajności stworzyliśmy grzejniki ekskluzywne, z opatentowanym lustrem parabolicznym, które zapewnia najwyższą klasę wydajność cieplnej przy wykorzystaniu mniejszej ilości zużytej energii elektrycznej. Urządzenia te zapewniają bardzo wydajne źródło ciepła o jednolitości i kierunkowości. Te cechy sprawiają, że program HELIOSA® to jeden z najbardziej wydajnych i eleganckich systemów ogrzewania INFRA dostępnych w sprzedaży.

HELIOSA 9

Grzejniki HELIOSA® HI wytwarzają ciepło za pomocą promieni podczerwonych, które są emitowane przy maksymalnej mocy w sekundę po włączeniu.

Nowy model HELIOSA 9 charakteryzuje się niesamowicie prostą obsługą – promienniki mają wbudowany odbiornik Bluetooth dzięki czemu można nimi sterować z poziomu aplikacji w swoim telefonie.

Elegancka szyba promiennika absorbuje bursztynowy kolor światła, przygasza jego moc, nie zatrzymując płynącego z lampy przyjemnego ciepła.

LAMPA OBELISK LIGHTING&HEATING

ZAPROJEKTOWANA NA WIECZNOŚĆ

Lampa OBELISK LIGHTING&HEATING jest wykonany z wytrzymałego (stabilny wymiarowo) polietylenu , materiał ten jest przyjazny dla środowiska, nadaje się do recyklingu a jednocześnie jest odporny na warunki atmosferyczne, temperaturę i promieniowanie UV.

Lampa OBELISK  LIGHTING&HEATING składa się z 2 elementów : zdejmowanej podstawy z uchwytami oraz kolumny o wysokości ok 205 cm . W podstawie lampy znajduje się żródło oświetlenia, po zamontowaniu na podstawie kolumna rozświetla się dzięki ukierunkowanym ku górze mocnym strumieniu światła.

W górnej części kolumny lampy OBELISK LIGHTING&HEATING można zamontować jeden lub dwa ogrzewacze infra HELIOSA® Hi o maksymalnej mocy 4000 Watt ( w przypadku 2 ogrzewaczy).

Element bazowy (podstawę) lampy można wypełnić żwirkiem lub piaskiem aby uzyskać maksymalną stabilność urządzenia.